sobota, 25 kwietnia 2015

Elegancja
Witajcie. :-)


Tak jak obiecałam ostatnio,przygotowałam dla was post w eleganckiej sukience. Idealnie nadaje się na maturę czy zakończenie roku,które niebawem nastąpi.

Pogoda zaczęła nas rozpieszczać,dzisiaj wraz z chłopakiem przesiedzieliśmy trochę na balkonie i szczerze poczułam się tak jakby przyszło już do nas lato. Mam nadzieję,że taka pogoda szybko nas nie opuści. :-)

Najgorsze w tym wszystkim jest,to że dla niektórych zostały jeszcze 2 miesiące szkoły,a jak tu przesiedzieć tyle godzin jak za oknem jest tak pięknie.  :-)

Macie już może plany na wakacje? :-)
Jak u nas konkretów jeszcze nie ma,ale jest nadzieje,że pojedziemy za granicę,troszkę odpocząć od codziennych problemów. :-)

Wracając do sukienki,jest w kolorze czarnym przez co pasuje na większe,imprezy. Z przodu znajduje się zameczek,który możemy lekko odpiąć,robiąc w ten sposób dekolt. :-)

Do uzupełnienia naszej stylizacji,dobrym sposobem będą srebrne bądź złote dodatki oraz szpilki,których nie mogłam założyć,gdyż byliśmy na spacerze z Ewelinką. :-)

Za tydzień większość z was będzie pisało maturę,więc życzę wszystkim samych dobrych wyników,byście dostali się do waszych wymarzonych szkół. :-)

Miłego dnia wszystkim. :-)


INSTAGRAM