piątek, 3 lipca 2015

Konkursowo
Witajcie. :-)

Dzisiaj przychodzę do was z dość nietypowym postem,w którym możecie zgarnąć nagrody. ;-)

Wszystko zaczęło się od tego,że dostałam wiadomość od Michelle,strasznie się ucieszyłam ponieważ dał mi szansę na podpisanie kontraktu z firmą choies. Jest,to sklep internetowy,rzeczy są bardzo ładnie odszyte,w dodatku nie ma mowy o oszustwie,jedynym minusem jest czekanie na przesyłkę (od 2 do nawet 4 tygodni) .

Oczywiście współpraca,to nie tylko pieniądze,ale również sporo pracy i cierpliwości. Mam nadzieję,że mój mały kroczek do sukcesu,nie okaże się błędną drogą. Bardzo zależy mi na rozwinięciu bloga,ponieważ marzę o tym,aby rozwijać swoją pasję.

Przejdźmy teraz do rzeczy,a dokładniej do zasad konkursu:

1. Dodaj mnie do grona znajomych.
2. Wybierz losowo 6 linków z rzeczami które najbardziej ci się podobają i napisz ich ceny w komentarzu. (Poczekaj aż do końca załaduje się strona).
3. Napisz w komentarzu którą nagrodę wybierasz.Do wygrania:

1. Klik
2. Klik
3. Klik
4. Klik
5. Klik
6. Klik

12 lipca odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu (oczywiście jeżeli uzbieram odpowiednią liczbę odwiedzających,pamiętajcie im więcej tym nagrody będą lepsze). Osoby będą wybierane losowo,warto spróbować,nic was to nie kosztuje,a możecie tylko na tym zyskać. :)

A.
B. 
C. 


D. E. 
F.
F.


G.H. 


I. 
J.  
K. 


L. 
          KlikOczywiście będę bardzo wdzięczna za wszystkie otwarcia (poczekaj aż strona załaduje się do końca). Tak jak wcześniej wspomniałam im więcej otwarć tym nagrody lepsze oraz większa szansa na rozwinięcie mojego bloga. :)
Barlet kupiony na stornie choies.

INSTAGRAM