sobota, 14 listopada 2015

Pastele
Witajcie. :-)

U was dzisiaj też tak wietrznie ? W drodze na zdjęcia myślałam,że głowę mi urwie w dodatku wiatr jest strasznie nieprzyjemny,a wręcz powiedziałabym - mroźny... Dzisiaj przygotowałam dla was kolejny casualowy outfit. Ostatnio pokochałam takie proste,a zarazem bardzo wygodne stylizacje. Czuję się w nich wyśmienicie na dzień dzisiejszy jest,to jedna z moich ulubionych połączeń. Do sweterka wybrałam buciki w kolorze baby blue,które trzymam w szafie już od lata i nigdzie w nich nie chodzę. :-D Szczerze mówiąc są bardzo wygodne,a co najważniejsze ocieplane od środka co jest ogromnym plusem  na nadchodzące zimowe dni. :-)

Mam nadzieję,że teraz zacznę częściej w nich chodzić ponieważ czekam na wiele pastelowych sweterków,które cudownie będą prezentować się z błękitem. :-)

Jak podobają wam się zdjęcia ? Pozmieniałam troszkę opcji w aparacie ponieważ wcześniej zdjęcia były strasznie blade natomiast tło praktycznie w cale nierozmazane,a w końcu po to kupiłam lustrzankę,aby zdjęcia były nieskazitelne i zachwycały wszystkich swą jakością. :-)

Miłego wieczoru. :-* 
Sweterek - [KLIK]
Buty - labotti
Szal - Sinsay    podobny-[TUTAJ]
Zegarek - allegro
Torebka - Sinsay    podobna - [TUTAJ]


Polecam 

1. [KLIK]    2. [KLIK]   3. [KLIK]   4. [KLIK]   5. [KLIK]
6. [KLIK]   7. [KLIK]   8. [KLIK]   9. [KLIK]   10. [KLIK]Zapraszam również na wyprzedaż szafy !
Śpieszcie się ponieważ zostały już ostatnie rzeczy. :-)INSTAGRAM