sobota, 5 września 2015

Powrót do formy :-)

Witajcie. :-)

Jak mijają wam pierwsze dni szkoły? :-)

Nie wiem jak wy,ale ja odczuwam już jesień. Powietrze jest zupełnie inne niżeli tydzień temu,w dodatku dzień staje się coraz krótszy. Niebawem dopadnie nas prawdziwa,zimna i wilgotna jesień. Bardzo nie lubię tej pory roku,jedynie kilka dni można nazwać "prawdziwą złotą jesienią" natomiast cała reszta jest strasznie ponura. :-(

Dzisiaj zamierzam opowiedzieć wam o powrocie do formy z tego względu przygotowałam sportową stylizację. Niebawem postaram udowodnić wam jak ze sportu można przejść w elegancję zasługując tylko paru dodatkom. ;-)

Bralet jest bardzo uniwersalny,ładnie komponuje się ze spódniczka jak i również spodniami z wysokim stanem. Koszula oraz buty dodają sportowego akcentu,stwierdziłam że taki zestaw idealnie będzie pasował do tematu postu. :-)

Powrót po ciąży. 

Pomimo tego,że mało jadłam bardzo dużo przytyłam. Moja waga wzrosła o 20 kg,byłam załamana kiedy wchodziłam na wagę. Myślałam,że już nigdy tego nie zrzucę i całe życie będę chodziła jak balon. Miesiąc po porodzie postanowiłam,że zacznę ćwiczyć. Z początku było bardzo ciężko,rana mocno mnie bolała,więc postanowiłam,że dam sobie jeszcze trochę czasu. Po ok 2 miesiącach zaczęłam ostro pracować nad swoim ciałem. Niestety nie było mnie stać na siłownię,a już na pewno nie znalazłabym na to czasu,aby poświęcać codziennie 3 godziny tylko i wyłącznie dla siebie dlatego postanowiłam,że będę ćwiczyć w domu. Wszystko zaczęło się od skalpela - Ewa Chodakowska oraz brzucha - Natalia Gacka. Dosyć szybko osiągnęłam efekty co prawda nie wyglądam jak gwiazda,ale jest dużo lepiej. Dzięki ćwiczeniom pozbyłam się największego wroga każdej kobiety czyli celulitu. Niestety żadne masaże czy też balsamy bez naszego wysiłku nic tutaj nie wskórają. Nawet najdroższy krem nie upora się z tym problemem. Dlatego jeżeli chcecie mieć zgrabne i piękne ciało bierzcie się za ćwiczenia,a wszelkiego rodzaju kremy czy też peelingi traktujcie jako małe pomocniki. ;-)


Efekty widać dopiero po dwóch miesiącach ćwiczeń i nie myślcie sobie,że przez ten czas będziecie wyglądać jak dziewczyny z teledysków. Każda z nas chce mieć piękną figurę,ale niestety do tego potrzeba czasu oraz systematyczności. Nie stosowałam żadnych diet,jedyne co ograniczyłam  to objadanie się wieczorami natomiast ćwiczenia wykonywałam systematycznie co drugi dzień,aby mięśnie miały 24 godziny na zregenerowanie się. ;-)

Od pewnego czasu zmieniłam ćwiczenia ponieważ skalpel,pomimo dużych efektów nie odpowiadał mi. Zaczęły boleć mnie stawy,niektórych rzeczy nie byłam w stanie wykonać dlatego teraz ćwiczę z Mel B. Jest bardzo energiczną kobietą w dodatku jej ćwiczenia jak najbardziej mi odpowiadają. ;-)

Bardzo żałuję tego,że nie robiłam zdjęć co miesiąc. Wtedy mogłabym wam pokazać,że nawet ćwiczenia w domu potrafią nieźle wpłynąć na nasze ciało. :-)

W razie pytań zapraszam na ASK


1. krótkie spodenki - [KLIK]
2. biustonosz sportowy - [KLIK] podobny - [KLIK]
3 buty - [KLIK] podobne -  [KLIK]
4. mata do ćwiczeń - [KLIK]


*Snap sonti9bralet - [KLIK]
koszula - [KLIK]
buty - [KLIK]
kolczyki - [KLIK]

Bardzo proszę o poklikanie w linki (poczekaj aż strona załaduje się do końca). :-)
[KLIK]    [KLIK]   [KLIK]   [KLIK]    [KLIK]
[KLIK]   [KLIK]   [KLIK]   [KLIK]   [KLIK]UWAGA SPRZEDAM NOWE SPODNIE !rozmiar xs
koszt 70 zł
tabela rozmiarów [KLIK]


INSTAGRAM