sobota, 25 lipca 2015

Bikini
Witajcie. :-)Jak mijają wam wakacje ? Już prawie miesiąc mamy za sobą,szkoda,że ten czas tak szybko ucieka...  Dlaczego wakacje nie mogą trwać wiecznie...Może dlatego,że życie nie miałoby sensu,a ciągłe wylegiwanie się na plaży z czasem zrobiłoby się monotonne. :-D

W ten dzień zrobiłam 2 sesje. Jedną z nich zobaczycie za kilka dni natomiast tą postanowiłam,pochwalić się dzisiaj. :-)

Od tego czasu,to miejsce zostało moim ulubionym. Mam nadzieję,że jeszcze nie raz będę miała przyjemność posiedzieć i posłuchać płynącej wody,uderzającej o kamienie tworząc w ten sposób niesamowicie uspokajający odgłos. Szkoda,że mój chłopak nie docenia takiej ciszy,chętnie bym spędziła z nim ten czas,siedząc na kocu wtulona w niego,ale niestety jestem skazana na samotność. Kamil NIENAWIDZI BEZSENSOWNEGO SIEDZENIA I GAPIENIA SIĘ W RZEKĘ. 

Przejdźmy do rzeczy,kostium kąpielowy zamówiłam na stronie choies. Jakościowo jest wspaniały natomiast rozmiarowo mógł być troszkę większy. Poprzedni strój był w rozmiarze xs dlatego postanowiłam,że zamówię S niestety mój tyłek jest troszkę za wielki w dodatku miseczki również mogły być o rozmiar większe. Taki to już urok kobiecych kształtów. :-D

Pomimo tego,nie żałuję zakupu ponieważ jakoś jest znakomita w dodatku jest wyjątkowy,zameczki ładnie ozdabiają strój natomiast wycięte majtki po bokach dodają mu charakteru. Jestem z niego mega zadowolona,polecam wszystkim. :-)

Jeżeli będę miała okazję,to postaram się zrobić jeszcze jedną sesję w stroju kąpielowym,może z dodatkiem chusty lub nowego bikini. :-) 

Miłego oglądania kochani. :* 


Uwaga w dalszym ciągu trwa konkurs, zapraszam wszystkich zainteresowanych. ;-)Polecam również inne stroje. :-)

1. Klik
2. Klik
3. Klik
4. Klik
5. Klik
6. Klik
7. Klik
8. Klik
9. Klik
10. Klik


Gdybym mogła,wykupiłabym wszystkie,ale niestety,może w dalekiej przyszłości będzie mnie stać. :p

Polecam również stroje dla dziewczyn o pełniejszych kształtach,które nie lubią odkrywać zbyt dużo ciałka. :-)

1. Klik
2. Klik
3. Klik
4. Klik
5. Klik


A który wam najbardziej się podoba? :-)


Jeżeli macie jakieś pytania,zapraszam was na stronę ASK.
Bikini - KlikINSTAGRAM