sobota, 21 lutego 2015

Baskinka

Na dworze coraz ładniej,aż szkoda przesiedzieć cały dzień w domu.Wiosna coraz bliżej,więc mam nadzieję,że już niedługo wyrzucę zimowe rzeczy,a na ich miejsce powieszę letnie sukienki :-)


Dzisiaj postanowiłam ubrać się elegancko. Założyłam bluzkę z baskinką,spodnie w kolorze czarnym ze złotymi zamkami oraz beżowe szpilki. Co prawda,ciężko się w nich poruszać,ale wyglądają elegancko w każdej postaci. Ogólnie nie jestem nauczona do chodzenia w jakichkolwiek obcasach,a co dopiero do tak wysokich butów na cieniutkiej szpileczce. ;-) Podziwiam dziewczyny,które
potrafią chodzić na co dzień w takich butach . Zdjęcia niezbyt ładnie wyglądają gdyż bluzka jest mi za duża przez co wydaję się grubsza niżeli jestem.

 Niestety,nie potrafię znaleźć ładowarki do aparatu,więc nie mam możliwości,aby zrobić nowe,lepsze zdjęcia. Dzisiejszego postu miało wgl nie być,gdyż jakość zdjęć jest paskudna,ale nie wiem kiedy będzie następny dlatego wolałam już dodać.

 Powoli wracam do rozmiaru S z czego jestem bardzo dumna,choć w dalszym ciągu nie podobam się sobie w dodatku mam wrażenie,że jest bez zmian i wyglądam tak jak wyglądałam dotychczas.


2 komentarze:

  1. Ha. Mamy dobry gust. Też miałam te buciki, ale niestety moje nie wytrzymały :/
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania !

Mile widziana konstruktywna krytyka lecz komentarze naruszające moją prywatność bądź obrażające mnie, będą usuwane.

INSTAGRAM