środa, 11 lutego 2015

Śnieżnie


Witajcie ! :*

Dzisiejsza jak i wczorajsza pogoda,dała nam wiele do życzenia. Na szczęście udało nam się zrobić kilka zdjęć,kiedy biały puch zakrył drzewa oraz ulice. Wtedy było jak w bajce,słońce świeciło,a wszystko wokoło było pokryte śniegiem. :)

Niestety szkoła zbliża się wielkimi krokami,a miałam tyle planów związanych z blogiem i jego poprawkami. Czas tak szybko leci,w dodatku już na samym początku,złapała nas choroba i praktycznie przez cały wolny czas,byliśmy zmuszeni do siedzenia w domu. Nie było nawet takiej możliwości,aby wyjść i porobić kilka fotek. :(

W tym tygodniu zamierzamy,wybrać się na zakupy. Mam nadzieję,że tym razem zdążę pochwalić się nowymi ciuszkami i stworzyć o nich post. 

Dla tych którzy lubią kupować w CROPP'IE,mam dobrą wiadomość,już na dniach będzie można wybrać rzeczy o 40% tańsze. :)

Teraz troszkę,odbiegnę od tematu i pochwalę się naszą córeczką,która dzisiaj skończyła już pół roku ! :) Odkąd pojawiła się w naszym życiu,wiele się zmieniło,natomiast ona sama,z dnia na dzień potrafi coś nowego. Ciężko mi w to uwierzyć,że minęło już tyle czasu,a dziecko w tak szybkim tempie uczy się nowych rzeczy. :)


Myślę,że to byłoby na tyle,więc życzę wszystkim miłego wieczoru. Dobranoc :*

1 komentarz:

  1. Nie było Ci zimno :)
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania !

Mile widziana konstruktywna krytyka lecz komentarze naruszające moją prywatność bądź obrażające mnie, będą usuwane.

INSTAGRAM